İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

UZAKTAN AŞK BÜYÜSÜ

Bilindiği üzere büyü ve büyü yapımı günümüzde çok yaygın kullanılan ve başvurulan bir yöntemdir. Peki uzaktan aşk büyüsü nasıl yapılır? Merak edenler için yazımızda açıklayacağız. Uzaktan aşk büyüsü, özellikle büyünün yönlendirileceği kişi ile arada uzun mesafe olduğu durumlarda tercih edilen bir büyüdür. Çünkü bu tür aşk büyülerinde uygulanan ritüeller ve kaynak alınan büyü kitapları çok daha tesirli aşk büyüsü etkisi göstermektedir. Sevdiği kişi ile arasında mesafe olanlar, sevdiği kişileri yakından göremeyenler bu tür uzaktan aşk büyüsü yaparak büyünün tesirli olmasını sağlayabilirler. Havas ilimlerinde her türlü bağlama büyüsü birbirinden farklı etkiler gösterebilmektedir. Özellikle bu tür büyülerin yönlendirileceği kişilerin evli olup olmaması, yakında olup olmaması gibi faktörlere göre büyü kitaplarında yer alan aşk büyüleri bulunmaktadır.

Uzaktan aşk büyüsü,  birtakım ritüellere uygun olarak icra edilmektedir. İşinin ehli medyum hocaların da bu konuda uzak mesafeli aşk büyü yaptırmak isteyen kişilere yol gösterici çalışmaları ve tılsımlı sözler içeren uygulamaları bulunmaktadır. Etkisi kişiye göre ve duruma göre değişir. Etkisini öğrenmek isterseniz çalıştığınız medyum hocanıza sorabilirsiniz. Ama şu unutulmamalıdır ki, büyüler şeytan işidir ve çoğunluğu kara büyü halini alabilir. Büyüler ve kara büyüler dinimizce yasaklanmıştır. Büyü yaptırmak haram kılınmıştır.

 Büyü (sihir) lügatte sebebi gizli ve üstü kapalı olan şey demektir. Asıl mânâsı, bir şeyi hakikatinden başka bir şeye çevirmektir. Örfte sihir denilince, başkası üzerinde meydana getirilen bir tesir, yönlendirme, aldatma ve zanna düşürme anlaşılır. Yahûdiler, gerek sihirbazlardan gerekse meleklerin öğrettiği hakîkatlerden, kişiyle hanımının arasını ayıracak şeyler öğrendiler. Görüldüğü gibi sihir o kadar büyük bir tehlikedir ki, âile gibi birbirine sıkıca bağlı en sağlam yapıyı bile bozabilmektedir. Dünyanın en yakın insanlarını birbirinden ayıran sihir, komşuları, akrabaları, toplumu ve milletleri ne hâle getirir bir düşünmek îcâb eder! Zira sihir her şeyden evvel ruhlar üzerinde müessir olur, fikirleri târumâr eder, kalpleri çeler, ahlâkı bozar ve cemiyetleri perişan eder.

Bu nedenden ötürü büyü yaptırılmadan önce iyi düşünülmeli, Allah’ın emirlerine ve haram kıldıklarına karşı gelinmemelidir. Zorla aşık ettirmek veya sevmeyen kişiyide büyü ve zorla kendine aşık ettirmek, oldukça günahtır. Bu tür şeyler şeytanın hileleri ve tuzaklarıdır,insanlara zarar veren türdedir. Oldukça dikkatli olunması gereken konudur.

Fransa Uzaktan Aşk Büyüsü

Danimarka Uzaktan Aşk Büyüsü

Rusya Uzaktan Aşk Büyüsü

Bulgaristan Uzaktan Aşk Büyüsü

Cezayir Uzaktan Aşk Büyüsü

Birleşik arap emirlikleri Uzaktan Aşk Büyüsü

Belçika Uzaktan Aşk Büyüsü

Norveç Uzaktan Aşk Büyüsü

Suudi Arabistan Uzaktan Aşk Büyüsü

Kanada Uzaktan Aşk Büyüsü

Avusturya Uzaktan Aşk Büyüsü

Katar Uzaktan Aşk Büyüsü

Avustralya Uzaktan Aşk Büyüsü

Arabistan Uzaktan Aşk Büyüsü

İsviçre Uzaktan Aşk Büyüsü

İsveç Uzaktan Aşk Büyüsü

Hollanda Uzaktan Aşk Büyüsü

Almanya Uzaktan Aşk Büyüsü

Amerika Uzaktan Aşk Büyüsü

Umman Uzaktan Aşk Büyüsü

Yunanistan Uzaktan Aşk Büyüsü

Ukrayna Uzaktan Aşk Büyüsü

İngiltere Uzaktan Aşk Büyüsü

İtalya Uzaktan Aşk Büyüsü

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir