İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Fake Hesabı Anlamak İçin Kapasite Lazım

    Yine günlerden ayrılık günü mü diye söylenirken hissetmiş olmalıyım sanki,  gerçekten üst üste ayrılık devresine girdim.  Hem işimden oldum hem hayattaki en değerli varlığım annemi kaybettim, hemde sevgilim aynı anda beni terk etti. Olacak iş mi yani diyorsunuz ama insanın başına gelince geliyor ya diyecek ne kelime var ki bu durumda. Çok üzgün ve biçare günler geçirdim. Daha sonra öğrendimki bu üzgün günlerimin üzerine meğer erkek arkadaşım koluna en yakın kız arkadaşımı takmış birde benim onurumu daha çok zedelediğini öğrendim.

    Az bir süre sonra daha da durumum ağırlaştı içinden çıkamaz hale geldim. Bence alınabilecek en büyük intikam daha da iyi olabilmektir. Yok çektiğimin aynısını çeksin, gününü gösteririm, peşimde köpek olsun gibi laflar bana oldukça yapay ve kendini geliştirememiş kişiler gibi geliyor. Bundan dolayı ben güçlü olmalıydım ve kendimi yeniden yaratmalıydım en azından acımın üzerine anneme iyi olacağıma dair söz vermiştim.

    Sonra internetten kendime bir yaşam koçu olarak bana yol göstermesi açısından aynı annem gibi sıcaklık hissedebilip güvenebileceğim bir kişi aradım. Her hedef bana medyum elife hocayı çıkardı. Kadın sonuçta psikolojik danışman, nlp uzmanı, bioenerji, spiritüel yaşam koçu, alternatif şifa hekimi,profesyonel yaşam koçu… bu kadar eğitim almış biri elbette kendini aşmış biri olmalıydı. Eğitim ve kişinin kültürü bizi yönlendirmesi açısından oldukça iyi, çok yönlü düşünebilen duru gözü açık olan biridir.

    Gel zaman git zaman derken işimde en başarılı iş kadını ünvanını aldım ve her yerden olağanca teklifler yağmaya başladı. Öyle bir hale geldim ki Türkiye de sayılı kişiler arasındayım şuan. Herşeye sahibim şükürler olsun. Çok iyi bir işim, bana tapan bir eşim, mutlu bir yuvam, evim, arabam vs herşey. Eski erkek arkadaşıma da gelince iflas etti ve şirketini ben satın aldım. Filmlerdeki gibi bir olay ve hayattan kopmamakla her türlü şekilde ipler benim elime geçti.

   Siz siz olun sakın boş duygusal meselelerle kendinizi yormayın. Sadece kendinize değer verin ve yalnız kendinizin iyiliği için emek sarfedin. Ha kesinlikle kötü olun demiyorum, saygınız sevginiz eksilmesin fakat kişilere kendinizden daha çok değer vermeyin çünkü sonu hep hüsran olur.

    Öte andan elife hanımla uzun zamandır geçirmiş olduğumuz bir süreçte bana emeklerinden dolayı ve her daim arkamdan bir kale duvarı misali durması beni oldukça duygulandırıyor. Allah benim annemi bu dünyadan aldı fakat yerine iyilik meleği gibi sıcacık kalpli bir kadını yolladı. Ben manevi mesajlara oldukça inanırım. Bu ilkeyi bence sizi de kulağınıza küpe edin. 

   Bu kadar yaşam dersinden sonra elife hoca hakkında söylemek istediklerim var hala, kendisi için olur olmadık birkaç yazıya denk geldim. Ben hala görüşürüm hatta ilk başta yanında bile değildim, uzun zamandır ben başka şehirdeyken danışmanlığımı yaptı. sahtekar medyum elife hoca, elife hoca şikayetleri, dolandırıcı medyum elife hoca şikayetleri, sahtekar medyum elife hoca yorumları, medyum elife hoca sahtekar, medyum elife hoca dolandırıcı, medyum elife hoca, medyum elife forum, dolandırıcı medyumların listesi, medyum elife abla, sahtekar medyumlar listesi, dolandırıcı medyum yorumları, sahtekar medyum araştırması, şeklinde bazı fake internet sitelerindeki yazılar vs bana pek inandırıcı gelmedi. Çünkü yok öyle bir şey hem de uzaktan yakından tek zerre alakası. Ben gerektiği kadar hem içimi döktüm hem de olan gerçekleri aktardım. Heralde gerisini de kendiniz anlayabilecek kapasitedenizdir. teşekkür ediyorum, sevgiler saygılar…

Günnur H.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir