İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Dolandırıcı Sahtekar Medyumlar Kim

Dolandırıcı hocalar insanları, istediklerini yerine getirmek vaadiyle kandırıp insanların paralarını alan sonrada onları telefondan engelleyen sahtekar medyumlardır. Dolandırıcı hocalardan kurtulmak için öyle insanlardan uzak durmak gerekir. Dolandırıcı hocalara bulaşmamak için ise gerçekten tam bir araştırma yapmanız gerekiyor çünkü etraf dolandırıcı medyum dolu. Bu sahtekar medyumları tanımanın en bariz yanı şudur;

Gerçek medyum asla size garanti veremez. Tedbir alır takdiri Allah’a bırakır ve işleri çözülür. Oysa ki sahtekar medyumların hepsi yarasa kanı temin edince, domuz kesince olur diye size asılsız garanti verir.

Hiçbir işlemde, hiçbir büyüde kesin diye bir şey söz konusu değildir. 72 saatte kapına gelecek.

Yüzde yüz garanti ikindi namazından sonra yanında,

Eşine ayrılık büyüsü yapmışlar

Sevgilin 3 günde sana kör kütük aşık olacak, kesin olacak

Diye absürt iddialarla karşınıza çıkarlar. Oysa ki gerçek bir hoca gelecekten asla konuşamaz.

Bizi kandırmaya çalıştıkları gibi gerçek medyum hocalara da oldukça fazla miktarda karalama yapmaya, onları saf dışı bırakmaya çalışıyorlar. Kıyamet alametleri işte arkadaşlar. Önler ayağa düşer, ayaklar başa misali. Sakın ola ki sahtekar medyum sitelerindeki yorumlara kulak asmayın.

 Ben dolandırıcı medyuma düşmeden gerçek hoca buldum ve İstanbulda yaşadığım yerde çokta güvenilir birisi kendisi. Özellikle bir sayfa dikkatimi çekti. Sahtekar medyum hocalar hiç sıkılmadan, onca büyük zaman ayırarak sahtekar medyumlar, Dolandırıcı, dolandırıcı bunlar, dolandırıcı medyum sedat, dolandırıcı medyum sedat demirel, medyum sedat,  medyum sedat demirel, sedat hoca şikayetleri,sahtekar medyum, sahtekar medyum sedat,  sahtekar medyum sedat hoca, sahtekar medyum sedat hoca yorumları, medyum sedat demirel dolandırıcı, medyum sedat hoca forum şeklinde detaylı bir çalışma yapmışlar. Sedat hocanın telefonları engellediği vs gibi asılsız yazılar yazmışlar. Yahu adam engellese kabak gibi adresi resmi olarak yayınlanmaktadır. Ve kendisi resmi ruhsatlı medyumdur. Kaç medyum o şekilde resmi çalışabilir ki. Medyum sedat hoca. İstanbul Anadolu yakasında bulduğum en güvenilir ve düzgün medyumdur. Büyü bozdurmak için bulduğum hocadır kendisi. Büyüyü etkili bir şekilde bozdu ve karabüyüden kurtardı beni. Eğer sizde kendinize büyü yapıldığını düşünüyorsanız medyum sedat hocayı çekinmeden arayabilir ve ofisine gidip yüz yüze de görüşebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir